J. Kloppas nesitiki lengvos kovos su „Atletico“

Jurgenas Kloppas mano, kad šį vakarą laukianti dvikova su Madrido "Atletico" yra kol kas didžiausias iššūkis šiame sezone.

"Liverpool" į Ispanijos sostinę atvyksta kaip akivaizdus poros favoritas, tačiau J. Kloppas, nepaisant itin banguoto varžovų žaidimo šiame sezone, tikisi ypatingai sunkaus mūšio.

"Žaisti prieš "Atletico" yra vienas sudėtingiausių dalykų futbolininko gyvenime", – spaudos konferencijoje pareiškė strategas.

"Tai labai gera ir organizuota rezultatų mašina, jie gali išspausti norimą rezultatą beveik visose rungtynėse, jeigu gauna galimybę tai padaryti.

Žmonės man sako, kad "Atletico" jau nebėra toks, koks buvo anksčiau, tačiau jiems tai tranzicijos metai. Jie vis dar puikiai kaunasi su tuo, ką turi.

Jie nežaidžia taip blogai, kaip žmonės bando pasakyti, todėl jų rezultatai šiame sezone neturi jokios reikšmės mūsų šansams šioje dvikovoje.

Komanda, kuri sužais geriau abejas rungtynes ir parodys daugiau atsidavimo bei kovos, keliaus į kitą etapą. Tai neturi nieko bendro su tuo, kaip viena komanda žaidžia "Premier" lygoje, o kita – "La Liga" pirmenybėse", – pridūrė J. Kloppas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts