Įspūdingą pasirodymą surengęs Ch.Pulišičius: „Tai neįtikėtina“

„Twitter" nuotr.
2019-10-27 14:09 basket

21-erių metų Londono „Chelsea" komandos krašto puolėjui Christianui Pulišičiui dar ilgam įsimins rungtynės su „Burnley".

Itin sunkią sezono pradžią turėjęs amerikietis iki šio savaitgalio nebuvo atsidaręs įvarčių sąskaitos „Chelsea" klube, tačiau mače su „Burnely" pasižymėjo net tris kartus.

Po savo pirmojo karjeros „hat-tricko" kalbėjęs amerikietis neslėpė džiaugsmo.

„Tai neįtikėtina. Sunku suvokti tai, kas įvyko", – klubo oficialiai svetainei sakė futbolininkas. – Visi trys įvarčiai buvo nuostabūs, todėl būtų sunku išsirinkti tą vieną vienintelį.

Tai buvo mano pirmasis karjeros „hat-trickas". Iš tiesų, net pamiršau pasiimti rungtynių kamuolį. Džiugu, kad komandos draugai apie tai priminė!

Jie yra fantastiški vyrukai ir žaisti su jais yra tikras malonumas. Mes spinduliuojame didele energija, o vyresni žaidėjai įneša savo patirties. Mėgaujuosi kiekvienu momentu klube.

Prieš „Burnley" surengėme puikų pasirodymą ir gaila tik dėl rungtynių pabaigoje praleistų įvarčių", – pridūrė C. Pulišičius.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...