Ispanijos rinktinės treneris F.Hierro traukiasi iš savo pareigų

2018-07-08 18:51 eurofootball.lt

Ispanijos futbolo federacija (RFEF) pranešė, kad šios šalies rinktinės treneris Fernando Hierro nusprendė pasitraukti iš savo pareigų.

Prie nacionalinės ekipos vairo 50-metis specialistas netikėtai stojo likus vos kelioms dienoms iki pasaulio čempionato, kai buvo atleistas Julenas Lopetegui.

Ilgamečio Madrido "Real" nario rezultatai tikrai nebuvo džiuginantys - Rusijoje ispanai pasiekė vos vieną pergalę iš keturių bei aštuntfinalyje krito prieš turnyro šeimininkus.

"Po daug kartu nueitų kilometrų Karališkoji Ispanijos futbolo federacija bei Fernando Hierro po pasaulio čempionato Rusijoje nutraukė savo santykius. Treneris nesutiko sugrįžti į savo ankstesnę RFEF sporto direktoriaus poziciją bei siekti naujų profesinių iššūkių."

"Po dviejų laikotarpių dirbant federacijos sporto direktoriumi - pirmojo tarp 2007 ir 2011 metų, kuris sutapo su geriausiu periodu rinktinei, su Luisu Aragonesu laimėjusiai 2008-ųjų Europos čempionatą bei 2010-ųjų pasaulio čempionatą su Vicente del Bosque, ir antrojo nuo 2017-ųjų iki dabar, RFEF nori padėkoti Fernando Hierro už jo atsidavimą bei atsakomybės jausmą, kai perėmė nacionalinės komandos vairą neeilinėje situacijoje, ir už visų savo pereigų vykdymą."

"Federacija nori pabrėžti neeilinio atleto, kuris nori siekti geriausio, profesionalias bei žmogiškas vertybes."

"Ačiū už viską, Fernando!"

Daugiausiai kritikos visame čempionate sukėlė Hierro sprendimas ant suolo aštuntfinalio akistatoje palikti Andresą Iniestą. Būtent ji ispanams ir tapo lemtinga.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...