Ispanijos rinktinės naujuoju treneriu tapo Fernando Hierro

Netikėtai iš Ispanijos rinktinės pareigų atleidus Juleną Lopetegui, šalies futbolo federacija netruko paskirti naujo – juo tapo sporto direktoriaus pareigas federacijoje ėjęs Fernando Hierro.

Ispanijos rinktinę pasaulio čempionate į priekį turėjo vesti Julenas Lopetegui, tačiau šis šiandien neteko darbo už tai, kad vakar pasiekė susitarimą su Madrido "Real" klubu.

Šis J. Lopetegui sprendimas sukėlė šiokią tokią sumaištį nacionalinėje komandoje, tačiau mažai kas tikėjo, kad federacija ryžis imtis tokių drastiškų priemonių. Kiti treneriai – Antonio Conte ir Louisas van Gaalas – vadovaudami nacionalinėms komandos taip pat prieš čempionatą buvo sukirtę rankomis su klubais, tačiau nei viena iš federacijų tokių sprendimų neatliko.

F. Hierro visą laiką buvo su rinktine Rusijoje, todėl yra susipažinęs su komanda ir jų žaidimu.

Buvusi Madrido "Real" legenda per savo trumpą trenerio karjerą spėjo vienus metus padirbti Carlo Ancelotti atsistentu ir trumpam tapti "Real Oviedo" treneriu.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts