Ispanijos futbolo federacijos prezidentas atskleidė, kodėl nusprendė atleisti J.Lepetegui

Po šiandien paskelbtų šokiruojančių naujienų apie Ispanijos rinktinės trenerio Juleno Lopetegui atleidimo, Ispanijos futbolo federacijos prezidentas Luisas Rubialesas paaiškino tokio sprendimo priežastis.

Likus vos dienai iki pasaulio čempionato trenerį atleidusios Ispanijos rinktinės vadovas teigė, kad to priežastis buvo tai, jog federacijai apie jo pasiektą susitarimą dirbti „Real“ klube buvo pranešta likus vos penkioms minutėms iki oficialaus pranešimo spaudai, o jo teigimu, tokie veiksmai dirbant Ispanijos rinktinėje yra netoleruotini.

„Mes buvome priversti atleisti savo trenerį, kuriam linkime sėkmės tolimesnėje karjeroje. Jo derybos vyko nesuteikiant jokios informacijos Ispanijos futbolo federacijai. Mes buvome informuoti vos penkiomis minutėmis anksčiau, nei pranešimu spaudai buvo informuota likusi visuomenė. Tokiais atvejais reikia elgtis atitinkamai.

Tai yra Ispanijos futbolo rinktinė: tu negali taip elgtis. Aš žaviuosi Julenu, gerbiu jį, manau, kad jis yra puikus treneris ir tai šį sprendimą padaro dar sunkesniu.

Visgi, aš nesijaučiu išduotas. Per savo laiką su mumis, J. Lopetegui atliko nepriekaištingą darbą. Žinau, kad tai yra sudėtinga situacija ir aš būčiau kritikuojamas nepaisant to, ką aš būčiau daręs. Tačiau neabejoju, jog su laiku tai mus tik sustiprins“, – kalbėjo L. Rubialesas.

Per savo laikotarpį Ispanijos rinktinėje J. Lopetegui taip ir nepatyrė pralaimėjimo skonio: per 20 sužaistų mačų jis iškovojo 14 pergalių ir 6 kartus su varžovais sužaidė lygiosiomis.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts