Ispanijos futbolas ruošiasi permainoms: stadionuose jau įrenginėjama VAR sistema

2018-07-26 12:31 extra77

2018-19 metų sezonas Ispanijos "La Liga" pirmenybėse bus kitoks - nuo šių metų aukščiausiame šios šalies futbolo divizione bus naudojama VAR sistema.

Iki šiol "La Liga" pirmenybėse, kurios pritraukia milžinišką futbolo gerbėjų auditoriją, nebuvo naudojamos apskritai jokios technologijos - net nebuvo įdiegta "Goal Line" sistema.

"La Liga" nusprendė pasekti FIFA pavyzdžiu ir jau pradėjo VAR sistemos įrenginėjimo darbus. Internete jau galima išvysti vaizdus, kaip "Santiago Bernabeu" stadione, kuriame savo namų rungtynes žaidžia "Real", yra atliekami įrenginėjimo darbai.

Šių metų pasaulio čempionatas parodė, kad VAR sistema iš tiesų yra veiksminga, bet vis dar turinti keletą spragų. Ispanijoje, kurioje nedažnai leidžiamas kietas žaidimas, po VAR sistemos įdiegimo turėtų tik dar labiau padidėti pražangų ir 11 metrų baudinių.

Nepaisant to, kaip sparčiai tobulėja Ispanijos lyga, jis vis dar stipriai pagal pinigus nusileidžia Anglijos "Premier" lygai - pavyzdžiui 2016-17 metų sezone "La Liga" uždirbo rekordinius 3,6 milijardus eurų, kai "Premier" lygos sąskaitą papildė daugiau nei puse milijardo eurų.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...