Ispanijoje – „Real“ pergalė ir L.Messi „hat – tricku“ paženklintas „Barcelonos“ triumfas

Madrido „Real“ savo žiūrovų akivaizdoje priėmė Barselonos „Espanyol“ futbolininkus. Traumų išretinti „baltieji“ nespindėjo puolime, tačiau vis tiek įsirašė svarbią pergalę.

37-ąją minutę Raphaelis Varane po Karimo Benzema perdavimo atrakino „Espanyol“ gynybos spyną, o 79-ąją minutę pergalę jau užtvirtino pats K. Benzema.

83-ąją minutę „Real“ rungtynes turėjo užbaigti dešimtyje, kai antrą geltoną kortelę prieš save išvydo Ferlandas Mendy. Tai tas problema Madrido ekipai, nes kitame ture prieš „Valencia“ teks žaisti be tikro kairiojo krašto gynėjo – Marcelo gydosi traumą.

Pergalę iškovojęs „Real“ vėl pakilo į turnyrinės lentelės viršūnę. Rezultatyviu perdavimu ir įvarčiu pasižymėjęs K. Benzema išlieka rezultatyviausiu lygos žaidėju.

Kitose rungtynėse „Valencia“ po permainingos kovos rezultatu 4:2 palaužė kitą miesto komandą „Levantę“, o „Granada“ nubaudė „Alaves“ futbolininkus.

Lengvą pergalę „Camp Nou“ stadione pasiekė „Barcelona“ futbolininkai. Geriausio planetos futbolininko vedami katalonai 5:2 nepaliko šansų lygos naujokei „Mallorca“ ekipai.

Pirmadienį šeštąjį „Auksinį kamuolį“ Paryžiuje atsiėmęs Lionelis Messi šį apdovanojimą su savo sirgaliais atšventė surengdamas tikrą įvarčių fiestą.

Jau pirmojo kėlinio „Barcelona“ pirmavo rezultatu 4:1, kai įvarčius mušė Antoine'as Griezmannas, Luisas Suarezas ir pats L. Messi. Argentinietis dviem fantastiškais smūgiais už baudos aikštelės ribų nepaliko šansų varžovų vartininkui, o L. Suarezas pasižymėjo itin reto grožio įvarčiu, kai kulniuku pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Antrajame kėlinyje „Mallorca“ po antrojo Ante Budimiro įvarčio sušvelnino atsilikimą, tačiau dvikovą su trečiuoju įvarčiu ir 35-u „La Liga“ pirmenybių „hat-tricku“ užbaigė L. Messi.

Triuškinančią pergalę pasiekusi „Barcelona“ grįžo į lyderio poziciją. „Malorca“ po trečios nesėkmės iš eilės lieka 17-oje vietoje.

L. Messi po „hat-tricko“ įsiveržė į priekį lenktynėse dėl rezultatyviausio žaidėjo titulo – 12 įvarčių. Vienu atsilieka Karimas Benzema.