Islandijos pasaka: šalyje yra mažiau gyventojų nei Argentinoje futbolininkų

2018-06-17 12:19 eurofootball.lt

Vakar neutralūs futbolo sirgaliai su nekantrumu laukė, kaip pasaulio čempionate prasitęs Islandijos pasaka, ir jiems nusivilti tikrai neteko.

Helmiro Hallgrimssono vadovaujama ekipa išplėšė lygiąsias prieš vicečempionus argentiniečius bei žengė tvirtą žingsnį kovojant dėl patekimo į turnyro aštuntfinalį.

Nors islandai pasaulio čempionate žaidžia tik pirmą kartą, dar įspūdingiau atrodo tas faktas, jog jie atstovauja mažiausiai šaliai per visą turnyro istoriją, o su tituluota Argentina lygintis apskritai nėra prasmės.

Islandijoje gyvena vos 330 tūkst. žmonių, kuomet jų varžovų šalyje vien registruotų futbolininkų skaičius siekia beveik 332 tūkst., o futbolą čia apskritai žaidžia per 2 mln. gyventojų.

Šiaurės Europos atstovams belieka tikėtis, kad jie ir toliau sugebės išlaikyti įspūdingą žaidimą, kuris pavergė sirgalius jiems Europos čempionate parklupdžius Anglijos rinktinę.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...