Į savo vartus kamuolio vos nepasiuntęs P. Čechas internete sulaukė pamokų ir iš varžovų

2018-08-13 14:09 eurofootball.lt

Londono „Arsenal“ ekipos sezonas „Premier“ lygoje neprasidėjo labai sėkmingai. „Kanonieriai“ 0:2 pralaimėjo čempionų titulą ginantiems „Manchester City“ futbolininkams.

Daugelis pastebėjo ir pakitusį „Arsenal“ žaidimą prie naujojo stratego Unai emery. Londono ekipos futbolininkai varžovus pradeda spausti labai aukštai, o patys kamuolį įžaidžia nuo pat savų vartų.

Vis dėlto paskutinis elementas ne itin veikė, kadangi Petras Čechas darė vien klaidą po kitos. Vartininkas dažnai dovanodavo kamuolį „miestiečiams“ arba atiduodavo savo komandos draugams pavojingose situacijose.

Kartą P. Čechui buvo gražintas kamuolys prie jo vartų, o šis vienu lietumu norėjo jį pasiųsti kitam komandos gynėjui, tačiau vartininkas taip netiksliai perdavė kamuolį, kad šis praskriejo prie jo paties vartų virpsto. Nors P. Čechas į savus vartus neįsimušė, tačiau tai buvo užfiksuota internautų.

„Arsenal“ ekipa šią vasarą už 19 mln. svarų sterlingų įsigijo Berndą Leno iš Leverkuzeno „Bayer“ ekipos. Būtent pastaroji pasinaudojusi puikia proga priminė apie save.

„Bayer“ savo „Twitter“ paskyroje atsakė į P. Čecho vaizdo įrašą štai tokia žinute: „Mes galbūt žinome vyruką...“

O po kelių akimirkų ir pasidalino vaizdo įrašu teigdami, jog demonstruoja, kaip reikia pradėti žaisti nuo vartų su tuo pačiu B. Leno.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...