I.Rakitičius apie L.Modričių: „Jis yra iš kitos planetos"

2018-07-01 11:45 basket

Luka Modričius pelnė du įvarčius pasaulio futbolo čempionate ir padėjo Kroatijos rinktinei patekti tarp šešiolika stipriausių planetos rinktinių.

Ivanas Rakitičius žaidė kartu su Ispanijos saugu Andresu Iniesta „Barcelona" komandoje. „Jie abu yra geriausi žaidėjai savo pozicijose",- teigė kroatas

L.Modričius prisijungė prie Madrido „Real" komandos 2012 metais ir iškovojo tris UEFA Čempionų lygos titulus, taip pat triumfavo „La Ligoje" ir „Copa del Rey" taurėje.

A.Iniesta yra vienas iš sėkmingiausių žaidėjų visoje futbolo istorijoje. Vis dėlto, žaidėjas neseniai paliko „Barcelona" klubą ir prisijungė prie „Vissel Kobe". „Atrodo, kad jie abu yra iš kitos planetos ir atvyko žaisti futbolą su mumis, mirtingaisiais. Man buvo garbė žaisti su Andresu pastaruosus 4 metus „Barcelona" komandoje ir su Luka pastaruosius 11 metų Kroatijos rinktinėje. Jei aš kurčiau futbolo komandą, abu juos turėčiau savo klube. Andresas yra vienas iš geriausių mano draugų, o Luka yra mano didysis brolis",- kalbėjo I.Rakitičius.

Buvęs „Real" ir „Barcelona" saugas Robertas Prosinečkis pripažino, kad Luka Modričius yra geriausias šalies žaidėjas. „Aš visiškai sutinku. Luka yra ne tik geriausias žaidėjas, bet ir puikus žmogus, lyderis. Esu įsitikinęs, kad jis jaučia mūsų pasitikėjimą juo",- teigė I.Rakitičius.

Kroatijos rinktinė aštuntfinalyje ginklus surems su Christiano Erikseno vedama Danija.

_102264394_modric-eriksen


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...