„HNK Gorica“ išpirko P. Golubicko kontraktą ir pasirašė ilgalaikę sutartį

2020-06-09 20:25 Sport24

Tik antradienio vakarą iš ligoninės paleistas savaitgalį žiaurią žandikaulio traumą patyręs Lietuvos rinktinės futbolininkas Paulius Golubickas padėjo parašą po ketverių metų sutartimi su „HNK Gorica“ klubu, kuriame iki šiol rungtyniavo nuomos pagrindais. Naujoji talentingo lietuvio sutartis su Kroatijos klubu galios iki 2024 metų.

„Esu patenkintas, kad pasirašiau sutartį bei esu dėkingas klubo atstovams už suteiktą galimybę ir pasitikėjimą. Negaliu sulaukti, kol pasveiksiu po traumos ir toliau galėsiu padėti „Goricos“ klubui siekti savo tikslų“, – teigė P. Golubickas.

P. Golubickas šią žiemą į „Goricą“ atvyko nuomos pagrindais iš Alytaus „Dainavos“ klubo. Nuomos sutartyje buvo išpirkos galimybė, kuria Kroatijos komanda pasinaudojo.

„Mes esame klubas, turintis aiškią vertybių sistemą, visada norime apsaugoti savo žaidėjus, ypač tokiomis sunkiomis akimirkomis. Panašių dalykų gyvenime nutinka, tačiau tai nekeičia fakto, kad Paulius per pastaruosius kelis mėnesius įrodė, jog mums yra begalo svarbus. Mes labai tikime jo sugebėjimais bei galimybėmis. Mes su juo siejame didelius planus, todėl nusprendėme aktyvuoti išpirkos sąlygą. Esame laimingi, kad jis ir toliau išliks mūsų šeimos dalimi ir tikime, kad tai, kas neužmuša tavęs, padaro tave stipresniu“, – teigė „Gorica“ sporto direktorius Mindaugas Nikoličius.

Paulius trečiadienį keliaus į Lietuvą, kitas tris savaites praleis gimtinėje, o po to grįš į Veliką Goriką ir pamažu įsitrauks į treniruočių procesą.

Šaltinis - eurofootball.lt
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...