Gražiausias metų įvartis sukėlė tikrą audrą socialinėje erdvėje (VIDEO)

Apie FIFA apdovanojimų ypatumus jau žinoma ilgą laiką, tačiau didžiausią sensaciją pirmadienį įvykusioje geriausiųjų ceremonijoje sukėlė "Puškas" (gražiausio metų įvarčio – red.) nugalėtojas.

Gražiausio įvarčio savininku buvo pripažintas Mohamedas Salah, įmušęs Anglijos "Premier" lygoje prieš Liverpulio "Everton".

Dar prieš apdovanojimų ceremoniją buvo neabejojama, kad gražiausiu metų įvarčiu taps vienas iš Cristiano Ronaldo arba Garetho Bale’o smūgių per save Čempionų lygos turnyre, tačiau esminė detalė – futbolo sirgalių balsavimas – nulėmė, kad laimėtoju tapo M. Salah, nors ir šio įvartis daugeliui didelių emocijų nesukėlė.

Internetinėje erdvėje iškart po apdovanojimo pasipylė pastabos FIFA, kad tai – vienas prasčiausių įvarčių per visą "Puškas" apdovanojimo istoriją,

Taip pat buvo pradėta diskutuoti, ar FIFA neturėtų pakeisti šio apdovanojimo taisykles, jog ekspertų balsas sudarytų didžiausią procentą.

Visi "Puškas" apdovanojimo laimėtojai nuo 2009 metų:

Visi 10 šių metų kandidatų:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts