„Geležinis“ Ibra įmušė savo pirmąjį „hat-tricką“ MLS (VIDEO)

Naktį iš sekmadienį į pirmadienį MLS pirmenybėse įvyko rungtynės tarp Los Andželo "Galaxy" ir "Orlandy City".

Zlatanas Ibrahimovičius antrajame kėlinyje surengė tikrą futbolo šou – švedo "hat-trickas" leido Los Andželo komandai pasiekti pergalę rezultatu 4-3.

Po pirmojo kėlinio "Galaxy" atsilikinėjo rezultatu 1-2, tačiau jau antrojo kėlinio pradžioje Ibra atstatė pusiausvyrą.

Visgi, varžovai netrukus vėl įsiveržė į priekį, tačiau tada Ibra per keturias minutes (67 ir 71 min.) įmušė dar du įvarčius ir "Galaxy" džiaugėsi pergale.

Z. Ibrahimovičiui tai buvo pirmasis "hat-trickas" už Atlanto. 36-erių metų veteranas, į MLS persikėlęs kovo pabaigoje, su 15 įvarčių ir antras pagal rezultatyvumą lygoje.