G.Mažeika užsitraukė „Bešiktaš“ sirgalių rūstybę

Organizatorių nuotr.
2019-11-08 18:24 basket

Vienu geriausių Lietuvos arbitrų laikomas Gediminas Mažeika ketvirtadienio vakarą tapo didžiausiu Stambulo „Bešiktaš" komandos sirgalių priešu.

Lietuvių arbitrų komanda teisėjavo rungtynėse tarp „Braga" ir „Bešiktaš" klubų, kurios įvyko Portugalijoje. „Braga" triumfavo rezultatu 3:1, tačiau „Bešiktaš" sirgaliai matė tik vieną problemą – G. Mažeiką.

„Bešiktaš" fanų neapykantą sukėlė 44-ąją minutę parodyta raudona kortelė komandos puolėjui Jeremainui Lensui, kuris kovodamas dėl kamuolio įsirėžė į varžovo kojas.

Turkų sirgaliai įsitikinę, kad G. Mažeika padarė klaidą ir taip kainavo rungtynes jų komandai.

„Twitter" tinkle G. Mažeikos adresu buvo parašyta daug neapykantą keliančių žinučių.

Vienas „Twitter" vartotojas tėškė: "Gediminas Mažeika yra katastrofa. Galbūt jis yra tinkamas dirbti 3-oje organizacijoje."

Panašiai rašė ir kitas „Twitter" veikėjas: „Kas per vienas yra Gediminas Mažeika? Akivaizdu, kad jis nėra tinkamas Europos lygai. Labai prastas teisėjavimas! Jūs turėtumėte atsiprašyti "Bešiktaš" klubo dėl tokio prasto teisėjo, kuris buvo paskirtas šioms rungtynėms."
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...