Futbolo galybė: "Sūduva" Europoje uždirbo daugiau nei trečią vietą Eurolygoje užėmęs "Žalgiris"

2018-08-22 11:57 extra77

Nors ir Lietuvos futbolo lygis yra neregėtose žemumose, galimybė dalyvauti Europos turnyrų atrankose klubams sukrauna įspūdingas pajamas.

Marijampolės "Sūduva" antrus metus iš eilės pateko į paskutinš Europos lygos atrankos etapą. Šią savaitę jie susitiks su tituluotu Glazgo "Celtic" ir kovos dėl patekimo į pagrindinį grupių etapą.

Visgi, jau net ir pralaimėjusi "Sūduva" į savo sąskaitą iš atrankoje sužaistų rungtynių pasipildys 1,5 mln. eurų. Jeigu marijampoliečiams pavyktų sukurti sensaciją ir patekti į grupių etapą, jie iš viso iš UEFA gautų 4 mln. eurų.

Savo ruožtu labiausiai Europoje Lietuvos vardą garsinantis Kauno "Žalgiris", vadovaujamas legendos Šarūno Jasikevičiaus, praėjusį sezoną net ir užėmęs trečiąją vietą Eurolygoje uždirbo mažiau nei "Sūduva", įveikusi pirmąjį Čempionų lygos ir trečiąjį Europos lygos atrankos etapą.

Geriausią rezultatą nuo 1999 metų pademonstravęs Kauno "Žalgiris" iš Europos lygos praėjusį sezoną uždirbo 1,17 mln. eurų. Visgi, žalgiriečiai turėjo progą pasipelnyti iš bilietų savo arenoje, nes vien reguliariajame sezone buvo sužaista 15 rungtynių Kaune.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...