Futbolas ar kurmiarausis? "Barca" neįprastoje aikštėje iškovojo pergalę (FOTO)

2018-08-26 10:52 extra77

Ispanijoje garsiai nuskambėjo 2-ojo turo dvikova tarp "Barcelona" ir "Real Valladolid" komandų. Rungtynes po dramatiškos kovos laimėjo katalonai, tačiau daugelis negalėjo patikėti tokia prasta aikštės kokybe.

Nuo pat rungtynių pradžios katalonams rungtyniauti buvo sunku - Valjadolido aikštės danga buvo pakeista tik prieš kelias dienas, todėl žaidimo metu futbolininkai iškapstė veją ir aikštė tapo tikru "bulvių lauku".

Visgi, 57-ąją minutę "Barca" sugebėjo įgyti pranašumą - Sergi Roberto atmetė kamuolį Ousmane'ui Dembele, o šis tikslius smūgiu nuginklavo puikiai šiose rungtynėse žaidusį varžovų vartininką.

Po praleisto įvarčio "Real Valladolid" nenuleido rankų ir kėlė rimtų problemų svečių gynėjams. 93-ąją minutę stadionas pasinėrė į euforiją, kuri truko tik kelias minutes.

Keko smūgiu galva nukreipė kamuolį į Ter Stegeno ginamus vartus ir visa komanda kartu su stadionu triumfavo, tačiau teisėjas netrukus sustabdė žaidimą ir pasikonsultavęs su teisėjais už ekrano priėmė teisingą sprendimą - įvartis neįskaitytas dėl nuošalės.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...