FA taurė: „Chelsea“ iš tolimesnių kovų eliminavo „Liverpool“

Anglijoje sužaistos intriguojančios FA taurės aštuntfinalio rungtynės.

„Stamford Bridge“ stadione susigrūmė Londono „Chelsea“ su „Liverpool“. „Raudonieji“ 0:2 pripažino „Chelsea“ pranašumą ir susitaikė su antru pralaimėjimu per keturias dienas.

Jau 13-ąją minutę po grubios Fabinho klaidos pasižymėjo Willianas. Po ankstyvo dūrio „raudonieji“ bandė atsitiesti, tačiau „mėlynųjų“ gynyba veikė beveik be priekaištų.

Kova persikėlė į antrąjį kėlinį, tačiau ir antroje rungtynių pusėje „Liverpool“ ekipai teko pripažinti šeimininkų pranašumą.

64-ąją minutę galutinį tašką reidu per pusę aikštės padėjo Rossas Barkley.

Pergalę iškovojęs „Chelsea“ tęs kelionę FA taurės ketvirtfinalyje. „Liverpool“ klubas per pastarąsias penkerias rungtynes nesėkmės skonį patyrė jau tris kartus.

Kitose rungtynėse kelialapius į ketvirtfinalį iškovojo kiti du „Premier“ lygos atstovai – „Sheffield United“ ir „Newcastle“.