Sužibėjęs T. Švedkauskas neleido „Trakams“ pralaimėti Europos Lygoje (VIDEO)

Šiandien savo kovas Europos lygoje pratęsė „Trakų“ ekipa, kuri kovoja pirmajame atrankos etape.

Lietuvos ekipa namuose dėka sužibėjusio vartininko Tomo Švedkausko, kuris atrėmė vienuolikos metrų baudinį, sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Irtysh“ klubu iš Kazachstano. Atsakomosios šių komandų rungtynės įvyks po savaitės svečių namų aikštėje.

Rungtynes aktyviau pradėjo „Irtysh“ komanda, kuri per pirmąsias 15 minučių sukūrė ne vieną pavojingą situaciją prie šeimininkų vartų, bet dauguma jų smūgių buvo netikslūs, o kartą savo komandą gelbėjo Tomas Švedkauskas.

Antroje pirmojo kėlinio dalyje kur kas daugiau pavojingų antpuolių surengė jau „Trakai“, bet ir jiems pritrūko tikslumo bandant pasižymėti – pirmajame kėlinyje įvarčių pelnyta nebuvo.

Vaizdas aikštėje nesikeitė ir po pertraukos – abi ekipos bandė kurti atakas, tačiau joms trūko tikslumo. Visgi, mačui artėjant prie pabaigos abi ekipos turėjo po puikią progą pasižymėti. Arčiausiai tikslo „Trakai“ buvo po kampinio 79-ąją minutę, kai Jevgenijus Osipovas galva smūgiavo į vartus, tačiau su juo smūgiu „Irtysh“ vartininkas susitvarkė.

85-ąją minutę prisižaidė „Trakų“ legionierius Kevinas Ntika Bonbombe, kurį suklaidino varžovo klaidinamas judesys ir gynėjas kirto jam per kojas, o visa tai vyko baudos aikštelėje, tad buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys.

Prie vienuolikos metrų žymos stojosi Sergejus Kislyakas, kuris pergudrauti T. Švedkausko nesugebėjo – „Trakų“ vartininkas atrėmė smūgį ir padėjo savo ekipai išvengti įvarčio į jų vartus.

Per likusį mačo laiką įvarčių pelnyta nebuvo, tad kelialapio į kitą etapą savininkas paaiškės po savaitės, kai abi ekipos sužais atsakomąsias rungtynes Kazachstane.

Priminsime, kad „Trakai“ pirmąjį atrankos etapą pasiekė bendru rezultatu 2:1 įveikę „Cefn Druids“ iš Velso.

Startinės sudėtys:

„Trakai“: Švedkauskas; Šilėnas, Osipov, Ntika Bondombe, Borovskij; Čyžas, Jeriomenko, Marazas; Kazlauskas, Bilyaletdinov, Masenzovas.

„Irtysh“: Kalmykov; Yessimov, Kislitsyn, Avramia, Shmidt; Stamenkovič, Kalinin, Gomez Ramirez; Kislyak, Popadiuc; Carlos Fonseca.