Europos futbolo čempionato atranka: Lietuva pateko į vieną grupę su Portugalija

Sekmadienį po pietų Dubline buvo ištraukti 2020 metų Europos čempionato atrankos grupių etapo burtai. Iš viso 55 UEFA asociacijos narės buvo suskirstytos į penkias grupes (A-E) po penkias rinktines ir penkias grupes (F-J) po šešias nacionalines komandas.

Ketvirtajame burtų traukimo krepšelyje buvusi Lietuvos rinktinė pateko į B grupę. Joje Lietuvos rinktinės laukia tikras išbandymas – varžysis su dabartine žemyno čempione Portugalija.

Po pasaulio futbolo čempionato vienas geriausių planetos futbolininkų Cristiano Ronaldo daugiau nebežaidė su rinktine, tačiau tikimasi, kad portugalas jau padės savo komandai po naujųjų metų, todėl turėtų atvykti ir į Vilnių, kai Portugalija kausis su Lietuva.

B grupėje Lietuva varžysis su dar keliais jau pažįstamais varžovais – Ukraina, Serbija ir Liuksemburgu.

Kaimynams latviams atiteko galbūt šiek tiek lengvesnė atrankos grupė – Lenkija, Austrija, Izraelis, Slovėnija ir Makedonija.

Estijos rinktinės gerbėjų laukia tikras desertas – estai pateko į vieną grupę su Nyderlandais, Vokietija, Šiaurės Airija ir Baltarusija.

Atranka į Europos čempionatą prasidės kitų metų kovo 21-ąją dieną ir finišuos tų pačių metų lapkričio 19-ąją.

Iš kiekvienos grupės į pagrindinį turnyrą pateks po dvi komandas. 2020 metų Europos čempionatas bus žaidžiamas dvylikoje skirtingų miestų ir šalių. Siekiant paminėti pirmenybių aštuoniasdešimtmetį, ateinančiame turnyre varžysis 24 Europos komandos.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts