Europos dziudo federacija: S. Ramoso veiksmas mūsų sporte yra nelegalus

2018-05-29 18:55 eurofootball.lt

Po praėjusį šeštadienį įvykusios Čempionų lygos finalo akistatos tarp „Real“ ir „Liverpool“ ekipų iki šiol daug kalbų susilaukia Sergio Ramoso ir Mohamedo Salah susidūrimas, po kurio egiptietis patyrė traumą ir buvo priverstas baigti susitikimą. Vieni šį veiksmą vadina netyčiniu ir futbolo dalimi, o kitiems tai atrodė, kaip dziudo primenantis veiksmas.

Po finalo nerimstant aistroms, pasisakyti progos nepraleido ir Europos dziudo federacija. Ši savo oficialioje twitter paskyroje pabrėžė, jog toks veiksmas nėra leidžiamas ir jų sporte.

„Waki-gatame“ (rankos užlaužimas) yra pavojinga technika. Būtent todėl mes dziudo kovose neleidžiame jos naudoti pereinant į „ne-waza“ (parterį). Kokia jūsų nuomonė apie Čempionų lygos finale įvykusį veiksmą?“, - rašė Europos dziudo federacijos puslapis.

Po Čempionų lygos finalo buvo pradėta peticija, kurioje reikalaujama nubausti S. Ramosą, o ją pasirašė jau beveik pusė milijono žmonių. Taip pat Egipto teisininkas padavė žaidėją į teismą siekdamas iš gynėjo prisiteisti vieną milijardą eurų.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...