Emocingame mače lygiąsias išplėšusi Ispanija B grupėje liko pirma (VIDEO)

Pasaulio čempionato B grupėje sužaistos paskutinio turo rungtynės. Visas viltis prasimušti į atkrintamąsias varžybas jau palaidojusi Maroko rinktinė kovojo su ispanais.

F.Hierro auklėtiniai su afrikiečiais sužaidė 2:2 ir grupėje užėmė pirmąją vietą – tai nulėmė portugalų lygiosios prieš Iraną.

Emocijos aikštėje virė nuo pat susitiko pradžios, kai vienas konflikto iniciatorių buvo gynėjas Sergio Ramosas. Po minutės į ginčus įsivėlė ir Gerardas Pique.

Pirmasis įvartis krito 14-ąją minutę, kai varžovų klaida pasinaudojo Khalidas Boutaibi, kuris išvedė Maroką į priekį – 1:0.

Po keturių minučių Europos grandai rezultatą išlygino – po A.Iniestos perdavimo pasižymėjo Isco (1:1).

Emocingai žaidę afrikiečiai iššvaistė kelias progas ir užsidirbo net keturias geltonas korteles. Kėlinio pabaigoje vos taikliai nesmūgiavo D.Costa.

48-ąją min. G.Pique baudos aikštelėje sužaidė ranka, tačiau teisėjas 11 m baudinio neskyrė. 55-ąją min. po marokiečio smūgio kamuolys atsitrenkė į skersinį.

81-ąją min. Maroko rinktinė pasiekė savo – po kampinio pasižymėjo Y. En-Nesyri . Pačioje susitikimo pabaigoje I.Aspasas sugebėjo rezultatą išlyginti, tačiau buvo užfiksuota nuošalė. Vis dėlto pasitelkus VAR įvartis buvo užskaitytas – 2:2.