Egipto rinktinės vartininkas po rungtynių prieš Urugvajų atsisakė asmeninio apdovanojimo

Egipto rinktinė pasaulio čempionatą pradėjo dramatišku pralaimėjimu 0:1 Urugvajaus rinktinei. Šiose rungtynėse egiptiečiams dar nepadėjo Mohamedas Salah, tačiau Afrikos atstovai vis tiek puikiai laikėsi.

Labiausiai prie to prisidėjo Egipto rinktinės vartininkas Mohamedas El Shenawy, kuris darė viską, kad jo ekipai pavyktų iškovoti bent tašką. Vartų sargas ne kartą atrėmė pavojingus urugvajiečių smūgius, tačiau 89-ąją minutę jį nuginklavo Urugvajaus gynėjas Jose Gimenezas.

Nepaisant to, rungtynių žaidėju buvo išrinktas būtent egiptiečių vartininkas M. El Shenawy. Tiesa, pasaulio čempionatas sudarė sutartį su alkoholio kompanija „Budweiser“, kuri ir apdovanoja geriausius rungtynių žaidėjus. Vis dėlto dėl savo tikėjimo M. El Shenawy tokio prizo atsisakė.

Tokio prizo taip pat atsisakyti turėtų ir Saudo Arabijos bei Irano rinktinių futbolininkai. Vis dėlto pirmuose šių rinktinių susitikimuose mačo žaidėjais buvo pripažinti jų varžovai.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts