Egipto rinktinės treneris įsitikinęs, kad M.Salah žais prieš Urugvajų

Artėjant pirmosioms planetos čempionato akistatoms, Egipto rinktinės treneris Hectoras Cuperis yra įsitikinęs, jog jo didžiausia žvaigždė Mohamedas Salah nepraleis nei vieno dvikovos ir jau rytoj užsivilks savo rinktinės marškinėlius.

Čempionatą Egiptas pradės penktadienį 15:00 val. susitikdamas su Urugvajaus ekipa, o prieš šią akistatą jų treneris teigė, jog yra šimtu procentų įsitikinęs, kad „Liverpool“ žvaigždė žengs į aikštę.

„M. Salah atrodo labai gerai – jis itin greitai atsistatė po traumos. Mums dar reikia pažiūrėti, kaip jis atrodys šiandien, tačiau aš galiu jus patikinti šimtu procentų, kad jis rytoj žais.

Mes norime, kad jis jaustųsi patogiai. Daktarai jam davė pasirinkimą žaisti ar ne, o aš jį puikiai pažįstu ir esu įsitikinęs, kad jis nebijos žengti į aikštę.

Mes negalime slėpti to, kad žaidžiant mačą visada yra grėsmių susižeisti. Tačiau mes prieš jam žengiant į aikštę būsime garantuoti, jog jo trauma neatsinaujins. Jei paskutinę minutę pastebėsime, jog yra potenciali problema, tada mes ją išspręsime“, – teigė H. Cuperis.

Egipto treneris taip pat atskleidė, jog pastaruoju metu M. Salah dirba net trejose treniruotėse per dieną, siekdamas kaip įmanoma geriau pasiruoši startui pasaulio čempionate. Nors jis vis dar vengia kontaktinio futbolo, jis treniruojasi individualiai bei prižiūrimas medicinos personalo darbuotojų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts