E. Petitas: L. Messi nėra toks lyderis, koks aikštėje yra C. Ronaldo

2018-06-23 12:08 Krepsinis

Buvęs "Barcelona" saugas Emmanuelis Petit mano, kad Lioneliui Messi trūksta lyderio savybių, kurios padėtų komandai būti agresyvesnei.

Argentiniečiui 2018 metų pasaulio čempionatas klostosi kol kas tragiškai - lygiosios ir nerealizuotas baudinys su Islandija bei triuškinanti nesėkmė Kroatijai. Iš L. Messi kūno kalbos matyti, kad ir pats žaidėjas nespinduliuoja dideliu noru žaisti nacionalinėje komandoje.

E. Petit teigia, kad L. Messi turėtų pažiūrėti į Cristiano Ronaldo.

"Jis nėra lyderis. Jis stipriai atsilieka šiuo aspektu nuo Crisitiano. Visi žino, kad Messi yra vienas geriausių futbolininkų visoje istorijoje, tačiau jis turi pakeisti savo mentalitetą", - teigė Petit.

"Jis turi pagaliau atsibusti ir parodyti norą. "Barcelona" klube, kur situacija beveik visada yra gera, jis yra neįtikėtinas futbolininkas.

Mes jau esame matę kažką panašaus Čempionų lygoje - kai "Barcelona" komandai nesiklosto žaidimas, nematome ir Lionelio. Jis paprasčiausiai nebedalyvauja rungtynėse, nustoja bėgtis, vaikšto ir laukia, kol kažkas bus padaryta", - pridūrė prancūzas, praeityje taip pat žaidęs "Chelsea" ir "Arsenal" klubuose.

Buvęs futbolininkas sukritikavo visą Argentinos komandą: "Jų kūno kalba yra tokia bloga, jie nepasitiki vienas kitu aikštėje. Nemanau, kad dabartinė Argentina yra pajėgi prasibrauti į atkrintamąsias."
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...