E. Hazardas – pagrindinis kandidatas užimti C. Ronaldo vietą

Panašu, kad tik laiko klausimas, kada Madrido "Real" ir Turino "Juventus" paskelbs apie Cristiano Ronaldo sandorį.

Jau beveik neabejojama, kad 33-ejų metų portugalas paliks "Real" ir išvyks rungtyniauti į Italiją. Sandoris galėtų būti paskelbtas jau dabar, tačiau "Real" nežada priimti pasiūlymo iki pat tol, kol C. Ronaldo viešai nepaaiškins, kodėl priėmė tokį sprendimą.

Madrido spauda teigia, kad Florentino Perezo akys po C. Ronaldo išvykimo iškart kryps į Paryžiaus "Saint-Germain" gretas. Lygiaverčiu portugalo įpėdiniu gali būti laikomas tik Neymaras, tačiau dėl jo "baltieji" turi nužygiuoti labai ilgą kelią.

UEFA Čempionų lygos nugalėtojai taip pat žada mesti tinklus ant Kyliano Mbappe, tačiau milžinišką finansinę galią turintis PSG klubas nežada taip pat lengvai atsisveikinti nei su K. Mbappe, nei su Neymaru.

Teigiama, kad "Real" kaip savo C planą iškėlė Edeną Hazardą. Puikų žaidimą pasaulio čempionate demonstruojantis krašto puolėjas jau ne vienerius metus yra siejamas su šia komanda, o ir pats futbolininkas savo interviu yra užsiminęs, kad jo tolimesnė ateitis priklausymas nuo to, kaip stipriai jo norės "Real".

E. Hazardas ir kainuotų gerokai pigiau nei minėti PSG žaidėjai – manoma, kad "Real" ekipai pavyktų susitarti iki 130 mln. eurų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts