E. Hazardas apie Ispanijos lygą: "La Liga" yra ypatinga, bet kol kas liksiu Anglijoje

2017-09-04 19:47 eurofootball.lt

Londono "Chelsea" atakuojantis saugas Edenas Hazardas rugpjūčio mėnesį buvo siejamas su persikėlimu į "Barcelona", nes šis klubas ieškojo pamainos išvykusiam Neymarui.

Belgas galiausiai liko Anglijoje, tačiau tai, jog kalbos apie jo ateitį greitu metu nutils, yra sunkiai tikėtina vien dėl to, kad juo jau ne pirmus metus domisi ir Madrido "Real".

Vis dėlto, spekuliacijas užbaigti bando pats 26-erių metų futbolininkas, atskleidęs, kad bent jau kol kas tikrai planuoja likti "Premier" lygoje, bei nekantrauja išbėgti į aikštę kartu su "aristokratų" naujoku Alvaro Morata.

"Su Morata dar nežaidžiu, bet negaliu to sulaukti", - Hazardas dienraščiui Marca pasakojo po Belgijos rinktinės mačo. "Jis yra labai jaunas, tačiau su "Juventus" ir Madrido "Real" jau iškovojo labai daug titulų. Mums reikia tokio tipo žaidėjo, tokio, kuris gali įmušti daug įvarčių, o Alvaro tai padaryti gali."

"Šiuo momentu Anglijoje jaučiuosi gerai", - pridūrė belgas. "Atstovauju vienai geriausių komandų, bet, taip, "La Liga" yra ypatinga. Kodėl gi ne? Visgi, kol kas liksiu čia."

Šį "Premier" lygos sezoną Hazardas iki šiol gydėsi traumas, tačiau pernai prie pergalingo "Chelsea" sezono Anglijos čempionate prisidėjo 16 įvarčių ir penkiais rezultatyviais perdavimais.

...