Du C. Ronaldo įvarčiai padėjo Madrido „Real“ išvykoje nugalėti „Borussia“ (visi rezultatai, VIDEO)

Antradienį buvo sužaisti aštuoni Čempionų lygos mačai. Centrinėje turo akistatoje Madrido „Real“ išvykoje 3:1 nugalėjo „Borussia“ ekipą.

Svečiai į priekį įsiveržė jau 18 minutę, po puikaus Garetho Bale'o įvarčio. 50-ąją minutę rezultatą padvigubino Cristiano Ronaldo. Nors 54-ąją minutę Pierre-Emerickas Aubameyangas rezultatą sušvelnino, išlyginti rezultato „Borussia“ klubui nepavyko, o galutinį tašką rungtynėse padėjo 79-ąją minutę dar kartą pasižymėjęs C. Ronaldo.

Po dviejų turų „Real“ su „Tottenham Hotspur“ pirmauja H grupėje, o abi šios ekipos turi po 6 taškus. Tuo tarpų taškų vis dar neturinti „Borussia“ atsidūrė keblioje situacijoje, nuo vietos kitame etape atsilikdama šešiais taškais.