Daugiausiai žaidėjų atlyginimams išleidžiantis sporto klubas – „Barcelona“

Kasmet žaidėjų ir klubų atlyginimus skaičiuojanti "Sport Intelligence" pristatė šiuo metu daugiausiai žaidėjų atlyginimams išleidžiančias sporto komandas.

Viršūnėje – net kelias savo komandas įvairiose sporto šakose turinti "Barcelona". Katalonijos pasididžiavimas savo žaidėjams per metus išmoka vidutinį 10,4 mln. svarų sterlingų atlyginimą.

Tvirtai sąrašo viršūnėje įsitvirtinusi "Barcelona" šioje pozicijoje yra neatsitiktinai – jų gretose žaidžia geriausiai apmokamas planetos futbolininkas Lionelis Messi, per sezoną susižeriantis apie 40 mln. eurų.

Antroje vietoje yra Madrido "Real" klubas, kuris nuo savo didžiausių konkurentų atsilieka daugiau nei 2 mln. svarų – šiame klube vidutinys atlyginimas yra 8,10 mln. svarų sterlingų.

Į dešimtuką pateko dar dvi futbolo komandos – Turino "Juventus" ir "Manchester United". Cristiano Ronaldo prisiviliojusi ir 30 mln. eurų metinį atlyginimą jam mokanti "Juventus" padidino savo vidutinį atlyginimą iki 6,73 mln. svarų.

"Manchester United" yra dešimtoje pozicijoje – 6,53 mln. svarų per metus.

Kitas pozicijas užėmė NBA klubai – Oklahomos "Thunder", "Golden State Warriors", Vašingtono "Wizards", Toronto "Raptors", Hiustono "Rockets" ir Majamio "Heat".

Vidutinis žaidėjų atlyginimas sporto klubuose:

Ds7MKw1W0AMJU5u

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts