D. Beckhamas paskelbė savo įkurto klubo pavadinimą ir logotipą

2018-09-06 09:23 eurofootball.lt

Po ilgo laukimo Davidas Beckhamas pagaliau atskleidė, koks bus jo naujosios komandos, kuri MLS pirmenybėse debiutuos 2020-aisiais, pavadinimas.

Anglijos legenda trumpame vaizdo įraše „Twitter“ paskelbė, kad jo naujoji ekipa vadinsis Majamio „Inter“. O juodame logotipe su rožinės spalvos elementais puikuosi dvi gervės.

„Prieš ketverius metus mes svajojome apie futbolo klubą. Šiandien mes su pasididžiavimu pristatome savo naujos komandos oficialų pavadinimą ir logotipą – „Club Internacional de Futbol Miami“, - rašė po vaizdo įrašu.

MLS pirmenybėse paskutinė Majamio komanda žaidė nuo 1997 iki 2001 metų, o nuo to laiko artimiausias futbolo klubas buvo Orlande.

Kai D. Beckhamas persikėlė į Los Andželo „Galaxy“, MLS jam pasiūlė už 25 mln. JAV dolerių nusipirkti galimybę ateityje sukurti savo komandą. Įprastai kaina įkurti savo klubą siekia net 150 mln. JAV dolerių. 2014-aisiais britas nusprendė pasinaudoti šiuo pasiūlymu, o Majamio vyriausybė suteikė futbolininkui leidimą statyti naują stadioną užmiestyje.

Lyga jau patvirtino, kad Majamio „Inter“ rungtyniaus MLS nuo 2020-ųjų laikiname stadione.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...