ČL: „Valencia“ ir „Chelsea“ lygiosios, „Barcelona“ iškovojo bilietą į kitą etapą, „Liverpool“ neįveikė „Napoli“

Fantastiška kova užfiksuota "Mestalla" stadione, kur ginklus tarpusavyje surėmė "Valencia" ir Londono "Chelsea" klubai. Po permainingos kovos nugalėtojas taip ir nepaaiškėjo – "Valencia" pasiekė lygiąsias 2:2.

Po lygiųjų abi komandos turi tiek pat taškų, tačiau dėl geresnio tarpusavio rungtynių santykio aukščiau "Chelsea" stovi "Valencia", tiesa, pastaroji paskutiniame ture kovos su Amsterdamo "Ajax".

"Valencia" šioje dvikovoje pranašumą įgijo 40-ąją minutę, tačiau jau vos po minutės Mateo Kovačičus klastingu smūgiu sugrąžino lygybę. Kroatui tai buvo pirmasis įvartis "mėlynųjų" gretose.

Antrojo kėlinio pradžioje "Chelsea" po Christiano Pulisico įvarčio persvėrė rezultatą. 65-ąją minutę "Valencia" galėjo atstatyti lygybę, tačiau Kepa reagavo į Dani Parejo smūgį nuo 11 m. žymos.

Visgi 82-ąją minutę šeimininkas pavyko išlyginti rezultatą – fantastišku smūgiu nuo skersinio kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Danielis Wassas.

Pačioje pridėto laiko pabaigoje "Valencia" dar galėjo nuskinti ir pergalę, tačiau Rodrigo iš dėkingos situacijos nenukreipė kamuolio į Kepos vartus.

Kitoje dvikovoje svarbią pergalę į savo sąskaitą įsirašė Sankt Peterburgo "Zenit" komanda, namuose įrodžiusi pranašumą prieš "Lyon".

Rusus į pergalę vedė Artiomas Dziuba ir Magomedas Ozdojevas. Tiek "Zenit", tiek "Lyon" turi po 7 taškus.

vDaug intrigos sulaukusioje dvikovoje "Barcelona" savo stadione priėmė Dortmundo "Borussia" futbolininkus. Praktiškai be pasipriešinimo žaidę katalonai pasiekė pergalę rezultatu 3:1 ir užsitikrino vietą aštuntfinalyje.

Po įvartį nugalėtojams mušė Lionelis Messi, Luisas Suarezas ir Antoine'as Griezmannas. L. Messi prisidėjo prie visų trijų įvarčių. BVB ekipai paguodos įvartį įmušė Jadonas Sancho.

Kitose šios grupės rungtynėse Milano "Inter" palaužė Prahos "Slavia" ir išsaugojo šansus žengti į kitą etapą. Madų sostinės komandą į pergalę vedė Romelu Lukaku ir Lautaro Martinezo duetas.

"Barcelona" jau užsitikrino pirmąją poziciją grupėje. "Inter" ir BVB turi po lygiai taškų, tačiau Milano komandos paskutiniame ture lauks dvikova su "Barca".

Taip pat nemažai dėmesio sulaukė rungtynės Liverpulyje, kur vietos "Liverpool" susigrūmė su "Napoli". Jurgeno Kloppo auklėtiniai liko be pergalės – lygiosios 1:1.

21-ąją minutę Driesas Mertensas išvedė svečius į priekį, tačiau 65-ąją minutę tašką "raudonųjų" ekipai padovanojo Dejanas Lovrenas.

Kitos grupės rungtynės baigėsi lengva "Salzburg" pergale prieš "Genk". "Liverpool" su 10 taškų yra pirmoje pozicijoje, tačiau dar neturi aštuntfinalio bilieto, nes "Salzburg" juos teoriškai gali pavyti ir pranokti tarpusavio rungtynėse.

Likusios trečiadienio dvikovos baigėsi Amsterdamo "Ajax" pergale ir dramatiškomis "Leipzig" – "Benfica" klubų lygiosiomis.