ČL: „Man City“ šventė triuškinamą pergalę, „Atalanta“ iškovojo bilietą į kitą etapą

Jau anksčiau pirmąją poziciją užsitikrinusi „Manchester City“ komanda išvykoje sudaužė Zagrebo „Dinamo“ futbolininkų viltis. Pepo Guardiolos auklėtiniai džiaugėsi pergale rezultatu 4:1.

10-ąją minutę šeimininkai po fantastiško Dani Olmo įvarčio įgijo pranašumą, tačiau jau 34-ąją minutę rezultatą išlygino Gabrielis Jesusas.

Antrojo kėlinio pradžia „Dinamo“ komandai buvo tiesiog katastrofiška – G. Jesusas įmušė du greitus įvarčius. Po šio smūgio šeimininkai nebeatsigavo, o 84-ąją minutę praleido dar ir ketvirtąjį įvartį – pasižymėjo Philas Fodenas.

Kitose rungtynėse itin skaudžią nesėkmę patyrė namuose žaidusi Donecko „Šachtar“. Iki šio turo paskutinėje vietoje buvusi Bergamo „Atalanta“ nubaudė ukrainiečius ir gana netikėtai iššoko į Čempionų lygos aštuntfinalio traukinį.

66-ąją minutę svečius į priekį išvedė Timothy Castagne, o pergalę, kai varžovai jau liko žaisti dešimtyje, užtvirtino Mario Pašaličius ir Robinas Gosensas.

„Šachtar“ liko trečioje vietoje ir sezoną tęs Europos lygoje. Savo ruožtu Zagrebo ekipai sezonas Europoje jau baigėsi.