ČL aštuntfinalis: „Atalanta“ sutriuškino „Valencia“, „Tottenham“ neatsilaikė prieš „RB Leipzig“

UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos dar dvejos aštuntfinalio rungtynės. Šį vakarą veiksmas kėlėsi į Italiją ir Vokietiją.

Istorinę pergalę šventė „San Siro“ stadione žaidusi Bergamo „Atalanta“. Šį sezoną pirmą kartą savo istorijoje Čempionų lygoje besivaržanti Italijos komanda rezultatu 4:1 nušlavė „Valencia“ futbolininkus.

Jau po pirmojo kėlinio „Atalanta“ turėjo dviejų įvarčių persvarą – iš pradžių pasižymėjo Hansas Hateboeris, o pranašumą pačioje pabaigoje fantastišku smūgiu padidino Josipas Iličičius.

Antrajame kėlinyje „Valencia“ problemos niekur nedingo – 57-ąją minutę dar vienu įspūdingu įvarčiu pasižymėjo Remo Freuleris, o ketvirtąją vinį į varžovų karstą kalė pirmojo įvarčio autorius H. Hateboeris.

Paguodos įvartis „Valencia“ ekipai 66-ąją minutę įmušė Denisas Čeryševas.

Kitose rungtynėse liūdnai vakaras savo stadione susiklostė Jose Mourinho treniruojamam Londono „Tottenham“, kuris pripažino „Leipzig“ pranašumą.

Nuo pat rungtynių pradžios dominavę svečiai iš Vokietijos pergalę šventė po tikslaus Timo Wernerio smūgio nuo 11 metrų žymos.

Paskutinės 20 minučių priklausė „Tottenham“ futbolininkams, tačiau realių progų pasižymėti jie neturėjo.

Atsakomosios rungtynės tiek į Vokietiją, tiek ir į Ispaniją kelsis kovo 10 d.