„Chelsea“ įveikė „Manchester City“ ir žais FA finale

H. Ziyecho įvartis

Šeštadienį itin intriguojančios rungtynės buvo žaidžiamos didžiajame Londono „Wembley“ stadione, kur Anglijos futbolo asociacijos taurės varžybų pusfinalyje susigrūmė du šios šalies futbolo didžiūnai – Londono „Chelsea“ bei Mančesterio „Manchester City“

Šiame mače pergalę rezultatu 1:0 iškovojo sostinės klubas, kartu užsitikrinęs sau kelialapį į FA taurės finalą.

Jau pirmojo kėlinio pradžioje Hakimas Ziyechas pasiuntė kamuolį į Mančesterio ekipos vartus, bet įvartis „aristokratams“ nebuvo įskaitytas – užfiksuota nuošalė. Vėliau per pirmąją susitikimo pusę daugiau nė vienos komandos vartuose kamuolys neatsidūrė ir per didžiąją pertrauką švieslentėje degė du nuliai.

Būtent antrajame kėlinyje krito vienintelis susitikimo įvartis. pasikartojo pirmojo kėlinio scenarijus, kuomet vokietis Timo Werneris tiksliu perdavimu surado marokietį H. Ziyechą. Skirtumas tik tas, kad šįkart tikslus afrikiečio smūgis buvo užskaitytas. Būtent šis įvartis ir lėmė pergalę „Chelsea“ klubui.

FA taurės finalas numatytas gegužės 17 dieną „Wembley“ stadione. Jame Tomo Tuchelio ir „Chelsea“ lauks „Southampton“ ir „Leicester City“ poros nugalėtojas, paaiškėsiantis rytoj.