„Chelsea“ iš Čempionų lygos eliminavo „Atletico“

Trečiadienį sužaistos likusios dvi atsakomosios UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynės. Pergalę iškovojo Londono „Chelsea“ futbolininkai, kurie 2:0 palaužė Madrido „Atletico“ vienuolikę ir bendru rezultatu 3:0 žengė į futbolo turnyro ketvirtfinalį.

Rungtynes abi ekipos pradėjo blankiai. Tiek viena, tiek kita komanda nesukūrė ypatingų progų prie varžovų vartų. Vis tik, 34-ąją minutę Londono „Chelsea“ sukūrė greitą ataką, kurios smaigalyje atsidūręs Hakimas Ziyechas pasiuntė kamuolį į „Atletico“ vartus.

Praleistas įvartis „Atletico“ klubui naujų vėjų neatnešė ir jau antrajame kėlinyje Londono klubas privertė iš peties padirbėti J.Oblaką. 82-ąją minutę svečių gretose šiurkščiai taisykles pažeidė S.Savičius, kuriam teisėjas parodė raudoną kortelę ir pašalino jį iš aikštės.

„Chelsea“ futbolininkai pasinaudodami tuo, kad varžovų gretose vienu žaidėju mažiau ir toliau aktyviai atakavo J.Oblako ginamus vartus. Trečiąją pridėto laiko minutę aikštėje pasirodęs „Chelsea“ žaidėjas Emersonas pelnė dar vieną įvartį ir užtikrino savo komandai vietą turnyro ketvirtfinalyje.