„Chelsea“ ir „Lazio“ šventė pergales, „Marseille“ suklupo prieš 10 žaidėjų, o „Sevilla“ daužė varžovus

Europos lygos kovos jau prasidėjo, o jose netrūko nieko.

Londono „Chelsea“ ekipa išvykoje 1:0 palaužė PAOK ekipą, nors žaidė be Edeno Hazardo, kuris pasiliko Anglijoje.

„Chelsea“ ekipai vienintelį rungtynių įvartį įmušė Willianas, kuris pasižymėjo 7-ąją rungtynių minutę.

Pergalę taip pat sugebėjo iškovoti ir „Lazio“ ekipa, kuri namuose 2:1 palaužė „Apollon“ futbolininkus.

„Lazio“ į priekį išsiveržė 14-ąją minutę po L. Alberto įvarčio, o 84-ąją minutę C. Immobile realizavo 11m baudinį. Ties, rezultatą 88-ąją minutę sušvelnino E. Zelaya.

Kur kas lengvesnę pergalę iškovojo kitas favoritas – „Sevilla“. Ispanijos ekipa namuose 5:1 nepasigailėjo „St. Liege“ futbolininkų.

„Sevilla“ gretose po dublį įmušė E. Banega bei W. Benas Yedderis, o vieną įvartį pridėjo F. Vasquezas pridėjo vieną. „St. Liege“ futbolininkams garbės įvartį įmušė M. Djenepo.

Kiek netikėtai pralaimėjimą patyrė „Marseille“ ekipa, kuri 1:2 nusileido „Eintracht“ ekipai, nors ši pusvalandį žaidė dešimtyje.

„Marseille“ išsiveržė į priekį trečiąją minutę, tačiau L. Torro 52-ąją rezultatą išlygino. Po septynių minučių antrą geltoną kortelę gavo J. Willemsas, o 89-ąją minutę pergalingą įvartį įmušė L. Jovičius.

Pergales taip pat iškovojo BATE, „Rapid Vienna“ ir „Rennes“ ekipos, o „Villareal“ bei „Rangers“ išsiskyrė taikiai.

Na, o kiek vėliau savo kelionę Europos lygoje pradėjusi „Arsenal“ 4:2 įveikė „Vorskla Poltava“ futbolininkus.

Londono ekipai du įvarčius įmušė P. Aubameyangas, o po vieną pridėjo D. Welbeckas bei M. Ozilas.

Kiek sudėtingesnę pergalę iškovojo „AC Milan“, kuri tik 1:0 įveikė „Dudelange“.
Vienintelio įvarčio autorius – G. Higuainas.

Pergales taip pat iškovojo „Zurich“, „Celtic“, „Zagreb“, „Bayer“, „Salzburg“, „Slavia Prague“, „Sporting“ bei „Trnava“ ekipos. O lygiosiomis sužaidė „Copenhagen“ bei „Zenit“ futbolininkai.

PAOK 0:1 „Chelsea“

„Lazio“ 2:1 „Apollon“

„Sevilla“ 5:1 „St. Liege“

„Marseille“ 1:2 „Eintracht“

„Mol Vidi“ 0:2 BET

„Rapid Vienna“ 2:0 „Spartak“

„Rennes“ 2:1 „Jablonec“

„Villareal“ 2:2 „Rangers“