Čempionų lygos starte "Roma" ir "Atletico" sužaidė nerezultatyviomis lygiosiomis

2017-09-12 20:59 TS

Ilgai lauktas Čempionų lygos grupių etapo startas buvo paskelbtas jau šiandien. 21:45 val. savo rungtynes pradėjo 16 į stipriausias senojo žemyno pirmenybes patekusių komandų, o iš viso žiūrovai išvydo aštuonias akistatas.

Įdomų mūšį žiūrovai matė C grupėje, kur pirmąjame ture susitiko „Roma“ ir „Atletico“ klubai. Savo pranašumo šiame mače įrodyti nepavyko nė vienai ekipai, o galutinis mačo rezultatas - 0:0.

Į Čempionų lygos grupių etapą Italijos sostinės ekipa sugrįžo po vienerių metų pertraukos. Praėjusį sezoną atrankos varžybose savo kelią pradėjusi „Roma“ nusileido „Porto“ klubui ir buvo priversta tenkintis žaidimu Europos lygos turnyre, kuriame suklupo aštuntfinalio etape.

Tuo tarpu „Atletico“ pastaraisiais metais nuolatos patenka tarp stipriausių Čempionų lygos klubų. Per pastaruosius keturis metus ši Madrido ekipa du kartus žaidė pirmenybių finale, kartą pateko į pusfinalį, o sykį krito ketvirtfinalio etape. Beje, visus keturis kartus juos Čempionų lygoje sustabdė to paties miesto „Real“ ekipa.

...