Uraganinį puolimą pademonstravęs „Liverpool“ žengė didelį žingsnį finalo link

„Liverpool“ ekipa pusfinalį pradėjo tiesiog fantastiškai ir 5:2 nokautavo „Roma“ ekipą.

„Liverpool“ ekipa savo šėlsmą pradėjo dar pirmajame kėlinyje, kai 36-ąją minutę pasižymėjo Mohamedas Salah, kuris taip pat per pridėtą teisėjo laiką į rūbinę pasiuntė ir antrąjį įvartį.

Po pertraukos jau 56-ąją minutę pasižymėjo Sadio Mane, o po penkių minučių rezultatas tapo triuškinamas kai įmušė Roberto Firminho.

Rezultatas nepadorus tapo 69-ąją minutę, kai antrąjį savo įvartį įmušė R. Firminho, o „Liverpool“ pirmavo jau 5:0.

Vis dėlto „Roma“ ekipai pavyko šiek tiek atsitiesti ir atgaivinti viltis žengti į finalą.

81-ąją minutę rezultatą sušvelnino Edinas Džeko, o 85-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Diego Perotti.

Kitas susitikimas Italijoje vyks po savaitės, kur „Roma“ ekipai reikės mažiausiai 4 įvarčių norint gauti bilietus į Kijeve vyksiantį Čempionų lygos finalą.