Čempionų lygos ketvirtfinalio drama Mančesteryje baigėsi „Tottenham“ triumfu (VIDEO)

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje finišavo ketvirtfinalio kovos. Mančesterio ir Porto miesto stadionuose buvo sužaistos dar dvejos atsakomosios rungtynės.

Neįtikėtina drama užfiksuota "Etihad" stadione. "Manchester City" septynių įvarčių dramoje iškovojo pergalę rezultatu 4:3, tačiau Londono "Tottenham" stebuklingai išvengė penktojo įvarčio ir žengė į pusfinalį.

Pirmoji dvikova Londone baigėsi minimalia "Tottenham" pergale, todėl bent vienas jų įvartis reiškė, kad "Man City" komandai šiose rungtynės reikės laimėti bent dviejų įvarčių skirtumu.

Susitikimas prasidėjo neįtikėtinu įvarčių šou – 4-ąją minutę Raheemas Sterlingas išvedė šeimininkus į priekį ir, atrodė, anksti iš vėžių išmušė varžovus, tačiau šie į tai atsakė neįtikėtinu pasirodymu.

7-ąją minutę po Aymerico Laporte klaidos, kuris buvo atsakingas už du "Tottenham" įvarčius, rezultatą išlygino Heungas-minas Sonas. Lyg to būtų negana, azijietis po trijų minučių įspūdingu šūviu persvėrė rezultatą savo komandos naudai.

Fiesta nesibaigė ir po Sono pasirodymo – jau kone kitos atakos metu "Man City" vėl grąžino lygybę rungtynėse, kai visiškai laisvas krašte likęs Bernardo Silva nuginklavo Hugo Llorisą.

Ties tuo pirmojo kėlinio šou taip pat nesibaigė – 21-ąją minutę Raheemas Sterlingas pasiekė dar vieną įvartį, kuris vėl išvedė į priekį "miestiečius". Nepaisant to, "Man City" komandai reikėjo dar bent vieno įvarčio.

59-ąją minutę šis tikslas buvo įgyvendintas – Sergio Aguero po trečio Kevino De Bruyne rez. perdavimo pasiuntė į euforiją "Etihad" stadioną. Švieslentėje jau degė rezultatas 4:2, kuris nebetenkino "Spurs".

Visgi traumų išretinta "Tottenham" baltos vėliavos nekėlė – 73-ąją minutę Fernando Llorente po kampinio smūgiu galva vėl sugrąžino pranašumą savo komandai.

"Man City" toliau pirmavo rungtynėse, tačiau juos tenkino tik pergalė dviejų įvarčių skirtumu. Paskutinėmis rungtynių minutėmis "Tottenham" buvo užsidaręs gynyboje ir praktiškai nepaliko jokių šansų šeimininkams, tačiau per pridėtą minutę "Tottenham" galėjo patirti skaudžiausią nesėkmę savo istorijoje.

Trečią pridėto laiko minutę R. Sterlingas po Christiano Erikseno klaidos įbėgo į baudos aikštelę ir "išmaudęs" kelis varžovus įmušė "lemiamą" įvartį, kuris turėjo sudaužyti "Tottenham" futbolininkų ir sirgalių širdis. Taip ir atsitiko, tačiau "Tottenham" košmaras ilgai netruko – po VAR peržiūros Sergio Aguero, atlikusiam perdavimą R. Sterlingui, buvo užfiksuota nuošalė, todėl visa triumfuojanti "Man City" komandos sirgalių armija buvo priversta griebtis už galvos ir pasinerti į tikrą depresiją.

Penktasis įvartis buvo anuliuotas, o "Tottenham" sensacingai išsigelbėjo ir žengė į pusfinalį. Jame "Spurs" turi šansų – jų lauks taip šį sezoną stebuklus turnyre kurianti Amsterdamo "Ajax".

Kitose rungtynėse "Liverpool" be vargo susitvarkė su "Porto" ir į pusfinalį, kuriame grumsis su "Barcelona", žengė bendru rezultatu 6:1.

"Raudonųjų" gretose įvarčius mušė Sadio Mane, Mohamedas Salah, Roberto Firmino ir Virgilas van Dijkas. Paguodos įvartį "Porto" gretose pasiekė Ederis Militao.

Rezultatai:

"Man City" 4 – 3 "Tottenham"
(Pirmas mačas: 0-1, galutinis rezultatas: 4-4)
4′ [1 – 0] R. Sterling
7′ [1 – 1] H-M. Son
10′ [1 – 2] H-M. Son
11′ [2 – 2] B. Silva
21′ [3 – 2] R. Sterling
59′ [4 – 2] S. Aguero
73′ [4 – 3] F. Llorente

"Porto" 1 – 4 "Liverpool"
(Pirmas mačas: 0-2, galutinis rezultatas: 1-6)
26′ [0 – 1] S. Mane
65′ [0 – 2] M. Salah
69′ [1 – 2] E. Militao
77′ [1 – 3] R. Firmino
84′ [1 – 4] V. van Dijk