„Real“ išvengė katastrofos, „Bayern“ ramiai žengė į kitą etapą

Pagaliau paaiškėjo visos keturios komandos, kurios pateko į Čempionų lygos pusfinalį.

Didžiausia drama, be jokios konkurencijos įvyko Madride. Ten vietos „Real“ tik po 11m baudinio per pridėtą teisėjo laiką išnešė sveiką kailį ir žengė į pusfinalį. Nors „Real“ pralaimėjo 1:3, jie pirmąsias rungtynes prieš Turino „Juventus“ laimėjo 3:0.

„Juventus“ ekipą į priekį antrą minutę išvedė Mario Mandžukičius, kuris pasižymėjo ir 37-ąją minutę. 60-ąją minutę trečiąjį „Juventus“ įvartį pelnė Blaise‘as Matuidi.

Vis dėlto per pridėtą teisėjo laiką įvyko sunkiai paaiškinami dalykai. „Real“ ekipa užsidirbo 11 metrų baudinį, už ginčus raudoną kortelę gavo „Juventus“ vartininkas Gianluigis Buffonas, o 97-ąją minutę pergalingą įvartį įmušė 11m baudinį realizavęs Cristiano Ronaldo.

Tuo tarpu Miunchene „Bayern“ ekipa sužaidė nulinėmis lygiosiomis su „Sevilla“.

Bavarams to užteko, kadangi pirmąsias rungtynes Ispanijoje laimėjo 2:1.