Čempionų lygos aštuntfinalio starte – PSG nepaliko jokių vilčių „Barcelonai“

Antradienio vakarą startavo UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio kovos. Į pirmąjį mūšį dėl vietos kitame etape stojo Paryžiaus „Saint-Germain“ ir „Barcelona“ bei „RB Leipzig“ ir „Liverpool“ ekipos.

Pirmosiose rungtynėse užtikrintą pergalę iškovojo Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkai, kurie išvykoje 4:1 susidorojo su Lionelio Messio vedama „Barcelona“.

Šeimininkams rungtynių pradžia pasirodė nieko blogo nežadanti. 25-ąją minutę F. De Jongas buvo neleistinai sustabdytas baudos aikštelėje, o teisėjas po VAR peržiūros skyrė 11 metrų baudinį, kurį tiksliai realizavo Lionelis Messi.

Svečiams atsakomojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 32-ąją minutę Kylianas Mbappe sulaukė nuostabaus Marco Verratti perdavimo ir pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą.

Antrajame kėlinyje PSG futbolininkai galutinai perėmė rungtynių kontrolę ir nuolatos kūrė pavojingas atakas. 65-ąją minutę neužtikrintai gynyboje sužaidė G.Pique, o tuo pasinaudodamas dar vieną įvartį pelnė Mbappe. Dar po 5 minučių įvartį pridėjo M.Keanas ir rezultatas tapo 3:1.

Į situaciją aikštėje iš karto sureagavo „Barcelona“ ekipos strategas Ronaldas Koemanas ir atliko 5 keitimus, tačiau tai nepadėjo ekipai nepraleisti dar vieno įvarčio. 85-ąją minutę greitos kontratakos metu Mbappe sulaukė puikaus perdavimo iš Draxlerio ir puikiu smūgiu dar kartą pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Atsakomosios šių ekipų rungtynės vyks kovo 3 d. Barselonoje.

Kitose rungtynėse pergalę iškovojo praėjusio sezono Anglijos „Premier“ čempionai – „Liverpool“, kurie išvykos rungtynėse 2:0 palaužė „RB Leipzig“ futbolininkus.

Pirmasis įvartis krito 53-ąją minutę po grubios „RB Leipzig“ gynėjo klaidos, o įvarčio autoriumi tapo M.Salahas. Dar po 5 minučių rezultatą padvigubino Sadio Mane, kuris taip pat pasinaudojo varžovų gynėjo klaida ir pasiuntė kamuolį į P.Gulacsio saugomus vartus.