Čempionų lygos aštuntfinalio burtai suvedė Ispanijos ir Anglijos milžinus

Pirmadienį Nione (Šveicarija) buvo ištraukti UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio burtai. 16 komandų buvo suskirstytos po dvi į aštuonias poras.

Jau aštuntfinalyje laukia įspūdingos kovos. Praėjusio sezono čempionas "Liverpool" klubas stos į kovą su Madrido "Atletico", kuris per pastaruosius šešerius metus Čempionų lygos finale žaidė dukart.

Įspūdingą dvikova nusimato tarp kitų dviejų Ispanijos ir Anglijos klubų – triskart iš eilės turnyro nugalėtojas Madrido "Real" susikaus su Pepo Guardiolos treniruojamu "Manchester City".

Burtuose nenuskilo ir dar vienai Anglijos komandai – Londono "Chelsea" varžysis su Miuncheno "Bayern", kuris šiame sezone laimėjo visas šešerias žaistas rungtynes.

Viena iš turnyro favoričių "Barcelona" ištraukė "Napoli", PSG – Dortmundo "Borussia" komandą. Kituose aštuntfinaliuose susikaus "Juventus" su "Lyon", "Tottenham" su "Leipzig" ir "Valencia" su "Atalanta".

Klubai, savo grupėse užėmę antras pozicijas, aštuntfinalį pradės nuo rungtynių namuose. Šio etapo kovos startuos kitų metų vasario 18-ąją, o finišuos ta pačią kovo mėnesio dieną.

Verta paminėti, kad šį sezoną iš grupių etapo į aštuntfinalį pateko visi klubai, rungtyniaujantys penkiuose pajėgiausiuose šalies čempionatuose – Anglijoje, Ispanijoje, Italijoje, Prancūzijoje ir Vokietijoje.

Aštuntfinalio poros:

"Borussia" – PSG
"Real Madrid" – "Man City"
"Atalanta" – "Valencia"
"Atletico" – "Liverpool"
"Chelsea" – "Bayern"
"Lyon" – "Juventus"
"Tottenham" – "Leipzig"
"Napoli" – "Barcelona"

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts