Čempionų lygoje – dar viena „Man City“ pergalė ir „Real“ bei „Tottenham“ lygiosios (visi rezultatai)

Antradienį Čempionų lygoje buvo sužaistos aštuonios trečiojo turo rungtynės, kuriose netrūko nei įvarčių, nei netikėtų rezultatų.

Centrinėse turo rungtynėse „Real“ namuose su „Tottenham Hotspur“ sužaidė lygiosiomis 1:1. Svečiai pirmavo po R. Verane įvarčio į savus vartus, tačiau C. Ronaldo 43-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį ir leido savo komandai iškovoti tašką.

Kitose rungtynėse „Manchester City“ 2:1 įveikė „Napoli“. Anglai galingai pradėjo susitikimą ir jau 13-ąją minutę pirmavo 2:0, tačiau vėliau Neapolio atstovai turėjo galimybę du kartus mušti vienuolikos metrų baudinį, iš kurių jiems pavyko realizuoti vos vieną ir į Italiją ši komanda iškeliavo patirdama nesėkmę.

Didžiausią pergalę antradienį iškovojo „Liverpool“, kuri net 7:0 išvykoje sutriuškino „Maribor“.

Netikėtai lengvai pergale džiaugėsi ir „Spartak“, kuri net 5:1 nepasigailėjo rungtynių favoritų iš Ispanijos – „Sevilla“.

Labai svarbius taškus kovoje dėl vietos kitame etape prarado Dortmundo „Borussia“. Vokietijos ekipa išvykoje nesugebėjo palaužti „APOEL“ futbolininkų – mačas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Ir toliau šio sezono Čempionų lygoje žaidimas nesiklijuoja praėjusio sezono pusfinalio dalyvei „Monaco“. Prancūzai namuose netikėtai 1:2 nusileido prieš trečią pergalę iš eilės iškovojusią „Besiktas“ komandą.