Čempionų lygoje – antrosios PSG ir „Napoli“ klubų lygiosios ir atimti „Barcos“ taškai Milane

Antradienį vėlai vakare UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos dar šešerios antrojo A-D grupių rato rungtynės.

Daugiausiai dėmesio sulaukusi dvikova įvyko Neapolyje, kur vietos "Napoli" priėmė Paryžiaus "Saint-Germain". Itin svarbioje dvikovoje Carlo Ancelotti auklėtiniai ir vėl be pergalės skonio paliko PSG futbolininkus – 1:1.

Po "Liverpool" netikėto pralaimėjimo Belgrade prieš "Crvena Zvezda", viena iš Neapolyje rungtyniavusių komandų turėjo puikią galimybę įsitvirtinti turnyrinės lentelės viršūnėje, tačiau "Napoli" po lygiųjų tik taškais pavijo "Liverpool".

Pirmasis kėlinys Italijoje buvo gana apylygis, tačiau PSG komandai kone paskutinę akimirką prieš žygiuojant į rūbinę pavyko įgyti pranašumą – puikų kamuolį Kylianui Mbappe numetęs Neymaras sukūrė erdvę Juanui Bernatui, o šis po K. Mbappe perdavimo įkirtęs į baudos aikštelę iš kelių metrų ir nuginklavo Davidą Ospiną.

Antrajame kėlinyje "Napoli" turėjo aiškią misiją – kuo įmanoma greičiau pasiekti išlyginamąjį įvartį. Šeimininkai užgulė varžovų vartus nuo pat pradžių ir ilgai lemiamo įvarčio laukti neprireikė – 63-ąją minutę Thiago Silva suklydo ir leido varžovams užsidirbti 11 metrų baudinį. Prie žymos stojęs Lorenzo Insigne smūgiavo stipriai į patį vartų kampą ir rezultatas tapo lygus, kuris ir nepasikeitė iki pat mačo pabaigos.

A grupėje už skaudžią nesėkmę Vokietijoje atsirevanšavo Madrido "Atletico" – rezultatu 2:0 įveikė Dortmundo "Borussia". Kitoje šios grupėje dvikovoje "Monaco" namuose beviltiškai pralaimėjo "Club Brugge".

B grupėje Londono "Tottenham" galiausiai pasiekė pirmąją pergalę ir grįžo į kovą dėl patekimo į aštuntfinalį. "Tottenham" praleido ankstyvą įvartį, tačiau PSV sutrupėjo antrojo kėlinio pabaigoje – Harry Kane'o dublis "pentiniams" atnešė itin svarbius tris taškus.

Kita akistata Milane baigėsi "Inter" ir "Barcelona" klubų lygiosiomis. 83-ąją minutę po keitimo pasirodęs Malcomas įmušė savo pirmąjį įvartį katalonų gretose, tačiau "Inter' per likusį laiką sugebėjo išlyginti rezultatą ir išplėšti tašką – po keturių minučių pasižymėjo Mauro Icardi.

Šioje grupėje "Barcelona" jau praktiškai yra užsitikrinusi vietą kitame etape, "Inter" turi septynis taškus, o "Tottenham" – keturis.

D grupėje "Porto" be vargo namuose susitvarkė su Maskvos "Lokomotiv", o Gelzenkircheno "Schalke" pranoko Stambulo "Galatasaray".

Visi rezultatai:

A grupė

"Monaco" 0 – 4 "Club Brugge"
12′ [0 – 1] H. Vanaken
17′ [0 – 2] H. Vanaken (11 m. baudinys)
24′ [0 – 3] W. Moraes
85′ [0 – 4] R. Vormer

"Atletico" 2 – 0 "Borussia"
33′ [1 – 0] Saul
80′ [2 – 0] A. Griezmann

B grupė

"Inter" 1 – 1 "Barcelona"
83′ [0 – 1] Malcom
87′ [1 – 1] M. Icardi

"Tottenham" 2 – 1 PSV
2′ [0 – 1] L. de Jong
78′ [1 – 1] H. Kane
89′ [2 – 1] H. Kane

C grupė

"Crvena Zvezda" 2 – 0 "Liverpool"
22′ [1 – 0] M. Pavkov
29′ [2 – 0] M. Pavkov

"Napoli" 1 – 1 PSG
45+2′ [0 – 1] J. Bernat
63′ [1 – 1] L. Insigne (11 m. baudinys)

D grupė

"Porto" 4 – 1 "Lokomotiv"
2′ [1 – 0] H. Herrera
42′ [2 – 0] M. Marega
59′ [2 – 1] J. Farfan
67′ [3 – 1] J. Corona
90+3′ [4 – 1] Otavio

"Schalke" 2 – 0 "Galatasaray"
4′ [1 – 0] G. Burgstaller
57′ [2 – 0] M. Uth