„Tottenham“ Čempionų lygoje startavo pergale prieš „Borussia“

Čempionų lygos pirmojo turo rungtynėse pergale džiaugėsi Londono „Tottenham Hotspur“ ekipa, kuri namuose 3:1 įveikė Dortmundo „Borussia“.

„Tottenham“ susitikimą pradėjo labai sėkmingai ir jau ketvirtąją minutę po Son Heung-Min įvarčio įsiveržė į priekį. Nors vėliau 11 minutę Andrejus Yarmolenko rezultatą išlygino, du kartus pasižymėjęs (15 ir 60 min) Harry Kane'as privertė Vokietijos ekipą namo grįžti be taškų.

Abi šios komandos Čempionų lygos turnyre dalyvavo ir pernai, tačiau joms sekėsi skirtingai. Jei „Borussia“ nekeliavo iki ketvirtfinalio, kuriame pralaimėjo prieš „Monaco“, tai „Tottenham Hotspur“ iš tolimesnių kovų pasitraukė jau po grupių etapo. Negana to, iškritę į Europos lygos turnyrą, „Tottenham“ futbolininkai suklupo jau ties pirmuoju, „Gent“ klubo barjeru.

Prieš porą sezonų šios ekipos buvo susitikusios Europos lygos atkrintamosiose varžybose, o tuomet pranašesni buvo vokiečiai, laimėję abi dvikovas ir bendru skirtumu 5:1 pašalinę varžovus iš tolimesnės kovos.