Čempionų lyga: „Porto“ antausis „Juventus“ ir Haalando dublis Ispanijoje

Trečiadienio vakarą tęsiasi UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio etapas. Kiek netikėtai pralaimėjimą patyrė Turino „Juventus“ ekipa, kuri išvykos rungtynėse 1:2 nusileido „Porto“ futbolininkams.

„Juventus“ rungtynes pradėjo be jokios energijos. Keli tingūs perdavimai tarp Italijos čempionų gynėjų ir vartininko privedė ekipą prie klaidos, o tuo pasinaudodamas Mehdi Taremi jau antrąją mačo minutę išvedė šeimininkus į priekį.

Rungtynių favoritai iki ilgosios pertraukos nesugebėjo sukurti jokios pavojingos atakos ir į ilgąją pertrauką žengė turėdami įvarčio deficitą. Antrajame kėlinyje „Juventus“ futbolininkai sugrįžo į aikštę, tačiau jų galvos tikriausiai liko rūbinėje. 46-ąją minutę persvarą padvigubino M.Marega, kuris po W.Manafa perdavimo nukreipė kamuolį į vartų tinklą.

Po praleistų įvarčių „Juventus“ ėmė labiau spausti varžovus, tačiau jų kuriamos atakos nepasiekdavo tikslo. Vis tik, svečiams pavyko atgaivinti intrigą rungtynėse. 82-ąją minutę kamuolį į Marchesino saugomus vartus iš maždaug 15 metrų pasiuntė Federico Chiesa.

Italams išlyginamojo įvarčio pasiekti nebepavyko, todėl atsakomosiose rungtynėse, kovo 9 d. „Juventus“ tenkins tik pergalė.

Kitose rungtynėse pergalę iškovojo Dortmundo „Borussia“ futbolininkai, kurie išvykos rungtynėse 3:2 nugalėjo praėjusio sezono Europos lygos čempionus „Sevilla“.

Pirmieji į priekį jau septintąją rungtynių minutę išsiveržė šeimininkai, o įvarčio autoriumi tapo Suso, kuris po Fernando perdavimo tiksliai smūgiavo ir pasiuntė kamuolį į vartus.

„Borussia“ po praleisto įvarčio iš karto sureagavo ir ėmė kurti pavojingas atakas prie „Sevilla“ ekipos vartų. Išlyginamąjį įvartį svečiai pasiekė jau 19-ąją minutę, kai M.Dahoudas tolimu smūgiu nuginklavo „Sevilla“ ekipos vartininką. Dar po 8 minučių įvartį pridėjo E. Haalandas ir išvedė „Borussia“ ekipą į priekį.

Po pelnyto įvarčio norvegas nesustojo ir 43-ąją minutę greitos kontratakos metu sulaukė puikaus M.Reuso perdavimo ir dar kartą pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, o rezultatas tapo 3:1.

84-ąją minutę Ispanijos ekipos viltis atgaivino Luukas de Jongas, kuris meistriškai prišoko prie kamuolio ir pelnė antrąjį komandos įvartį bei sušvelnino rezultatą 3:2. Po pelnyto įvarčio „Sevilla“ kibo į atlapus Vokietijos komandos futbolininkams, tačiau lygiųjų iškovoti nebepavyko.