Čempionų lyga: pergalėmis džiaugėsi „Atletico“, „Spurs“, „Juventus“ ir „Real“

19 val. 15 min. UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos pirmos dvejos 3-ojo grupių etapo turo rungtynės.

Antrąją pergalę šiame sezone pasiekė Madrido „Atletico" komanda, kuri gana blankioje kovoje palaužė Lėverkuzeno „Bayer" vienuolikę.

Visą rungtynių laiką abi komandos daugiau laiko gynėsi nei kūrė realias progas. 78-ąją minutę viena iš nedaugelio progų „Atletico" komandai atnešė pergalę – po puikaus Renano Lodi perdavimo galva pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Alvaro Morata.

„Atletico", iškovojęs dvi pergales ir sykį sužaidęs lygiosiomis, bent laikinam tapo D grupės lyderiu. „Bayer" ekipai tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui, su kuria galimai dingo visos viltys pakovoti dėl patekimo į aštuntfinalį.

Kitoje dvikovoje Donecko „Šachtar" pasiekė lygiąsias prieš Zagrebo „Dinamo". Ukrainiečiai įsiveržė į priekį, tačiau svečiai antrajame kėlinyje persvėrė rezultatą savo naudai. Visgi 75-ąją minutę Zagrebo ekipą be pergalės paliko Dodo.

C grupėje kovojančios „Dinamo" ir „Šachtar" komandos savo sąskaitoje turi po keturis taškus.

Antradienį vakare UEFA Čempionų lygos 3-ajame rate buvo sužaistos dar šešerios A-D grupių rungtynės.

Į pergalių kelią įspūdingu stiliumi grįžo Londono „Tottenham" komanda. Praėjusiame ture septynis įvarčius prieš Miuncheno „Bayern" praleidę „pentiniai" namuose atsitiesė rezultatu 5:0 sutriuškinę Belgrado „Crvena zvezdą".

Jau po pirmojo kėlinio „Tottenham" turėjo triuškinančią persvarą – du įvarčius įmušė Heungas-minas Sonas, o dar vieną pridėjo Harry Kane'as. Antrajame kėlinyje taip pat pasižymėjo Erikas Lamela ir savo antrąjį įvartį pasiekęs H. Kane'as.

Tai buvo pirmoji „Tottenham" pergalė B grupėje, po kurios komanda pakilo į antrąją vietą.

Problemų išvykoje su Pirėjo „Olympiakos" turėjo Miuncheno „Bayern" vienuolikė. Graikai buvo įgiję pranašumą, tačiau du Roberto Lewandowskio ir vienas Corentino Tolisso įvartis nulėmė pergalę rezultatu 3:2.

Taip pat svarbią pergalę A grupėje pasiekė Madrido „Real" komanda. Vienintelis tikslus Toni Krooso įvartis nulėmė sėkmingą „baltųjų" pasirodymą Stambule.

„Galatasaray" ekipą be pergalių palikusi Ispanijos sostinės komanda pakilo į antrąją vietą.

Šioje grupėje triuškinančią pergalę pasiekė ir lyderio pozicijas užtvirtino Paryžiaus „Saint-Germain". Kyliano Mbappe ir Mauro Icardi šou buvo negailestingas „Club Brugge" komandai.

K. Mbappe, aikštėje pasirodęs po keitimo, į savo sąskaitą įsirašė „hat-tricką", o Mauro Icardi pasižymėjo dviem tiksliais smūgiais.

Taip pat triuškinančią pergalę į savo sąskaitą įsirašė „Manchester City" ekipa, kuri rezultatu 5:1 nepaliko šansų „Atalanta" vienuolikei. Raheemas Sterlingas taip pat pasižymėjo trimis įvarčiais („hat-trickas" per 11 minučių – red.), o Sergio Aguero pridėjo du.

Paskutinėje vakaro dvikovoje Turino „Juventus" pasiekė dramatišką pergalę prieš Maskvos „Lokomotiv", o pagrindiniu rungtynių žaidėju tapo Paulo Dybala, kurio du įvarčiai per kelių minučių atkarpą leido „Juventus" ekipai triumfuoti rezultatu 2:1.