Progų neišnaudojusi „Liverpool“ ekipa mače su „Sevilla“ liko be pergalės

Čempionų lygoje šiandien buvo sužaistos dar aštuonios rungtynės.

Intriguojančioje dvikovoje Anglijoje, tarp „Liverpool“ ir „Sevilla“ klubų, žiūrovai nugalėtojo neišvydo – mačas baigėsi lygiosiomis 2:2.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie jau penktąją minutę Wissamo Ben Yedderio įvarčio įsiveržė į priekį. Į tokį varžovų startą „Liverpool“ suskubo atsakyti dviems įvarčiais per pirmąjį kėlinį (pasižymėjo Roberto Firmino ir Mohamedas Salah), o jo pabaigoje R. Firmino turėjo galimybę persvarą padvigubinti. Visgi, jam pasižymėti mušant 11 metrų baudinį nepavyko, o už tai jo ekipa buvo nubausta – 72 minutę rezultatą išlygino Joaquinas Correa.

Į Čempionų lygą abi šios ekipos pateko praėjusiame sezone savo šalies pirmenybėse užėmusios ketvirtąją vietą bei įveikusios atrankos varžybų etapą. „Liverpool“ bendru rezultatu 6:3 eliminavo Vokietijos „Hoffenheim“ klubą, o „Sevilla“ 4:3 palaužė Turkijos „Basaksehir“ futbolininkus.

Šiose rungtynėse „Liverpool“ turės progą atkeršyti varžovams už 2016 metų sezono finišą. Tuomet šios ekipos susitiko Europos lygos finale ir nepaisant to, jog „raudonieji“ pirmieji pelnė įvartį, į tai Ispanijos klubas atsakė trimis tiksliais smūgiais ir iškovojo pergalę 3:1 bei šio turnyro trofėjų.