Čempionų lyga: „Juventus“ ir „Barcelona“ lygiosios bei septyni PSG įvarčiai (VISI REZULTATAI)

Šį vakarą įvyks dar aštuonios Čempionų lygos akistatos. Šį kartą į kovą stos A-D grupių ekipos.

Du susitikimai sužaisti anksčiau 19:00 val. – CSKA namuose 2:0 įveikė „Benfica“, o „Chelsea“ išvykoje 4:0 sutriuškino „Qarabag“ ir užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose.

Bene daugiausiai dėmesio sulaukė dvikova Turine, kur vietos "Juventus" priėmė "Barcelona". Vis dėlto futbolo neišvydo įspūdingos kovos – komandos žaidė gana pasyviai, o įvarčių taip ir nekrito – susitikimas bagėsi nulinėmis lygiosiomis.

Rungtynės buvo gana blankokos – nei viena, nei kita komanda ypatingai daug nekūrė. Pačioje susitikimo pabaigoje "Juve" galėjo pasiekti pergalę, tačiau savo meistriškumą pademonstravo įspūdingai Paulo Dybalos smūgį atrėmęs Marcas-Andre ter Stegenas.

"Barca" po lygiųjų užsitikrino vietą aštuntfinalyje, o "Juventus" dar saugiai jaustis negali – juos nuo Lisabonos "Sporting" skiria vos vienas taškas, tačiau paskutiniame ture jie kovos su autsaideriu "Olympiakos".

"Sporting" toje pačioje D grupėje užtikrintai rezultatu 3-1 nugalėjo "Olympiakos", tačiau viskas "Juventus" rankose – graikams neužtenka nugalėti "Barca" paskutiniame ture, jie turėtų laukti ir Turino ekipos nesėkmės.

A grupėje netikėtą pralaimėjimą patyrė "Manchester United", kuris lygiųjų atveju galėjo užsitikrinti vietą kitame etape. Jose Mourinho auklėtiniai 90-ąją minutę praleido įvartį prieš "Basel" ir turėjo susitaikyti su pralaimėjimu.

Anksčiau įvykusioje dvikovoje Maskvos CSKA įveikė Lisabonos "Benfica". Tiek CSKA, tiek "Basel" turi po devynis taškus. "Man Utd" nuo šių komandų yra atsiplėšęs trijų taškų skirtumu.

B grupėje Paryžiaus "Saint-Germain" sutraiškė Glazgo "Celtic" vienuolikę. Škotai netikėtai pirmąją minutę įsiveržė į priekį, tačiau tada gavo septynis įvarčius grąžos.

Edinsono Cavani ir Neymaro dubliai, taip pat Kyliano Mbappe, Marco Verratti ir Dani Alveso įvarčiai garantavo pergalę rezultatu 7-1.

Taip pat bilietą aštuntfinalyje turintis Miuncheno "Bayern" gerokai sunkiau kovojo su Briuselio "Anderlecht". Robertas Lewandowski išvedė antrojo kėlinio pradžioje bavarus į priekį, tačiau belgai netrukus išlygino rezultatą. Vis dėlto pergalingą įvartį 77-ąją minutę pasiekė Corentinas Tolisso.

Londono "Chelsea" C grupėje taip pat turėjo rezultatyvias rungtynes. Antonio Conte auklėtiniai rezultatu 4-0 sutriuškino "Qarabag" ir užsitikrino vietą kitame etape.

Kitos šios grupės rungtynėse, kuriose Madrido "Atletico" namuose priėmė "Roma", triumfavo pirmąją pergalę šiame Čempionų lygos sezone iškovoję "Rojiblancos" futbolininkai.

Fantastiškas Antoine'o Griezmanno įvartis per save ir dar vienas tikslus Kevino Gameiro smūgis garantavo pergalę rezultatu 2-0. Vis dėlto "Atletico" šansai prasibrauti į kitą etapą yra minimalūs – paskutiniame ture "Roma" turėtų neįveikti "Qarabag", o Madrido ekipa privalėtų nukauti "Chelsea".