C.Ronaldo tildė prie Portugalijos rinktinės viešbučio susirinkusius ir miegoti trukdžiusius Irano gerbėjus

2018-06-25 13:39 basket

Cristiano Ronaldo buvo priverstas prašyti Irano rinktinės gerbėjų tylos, kai pastarieji pirmadienį anksti ryte apsupo viešbutį, kuriame gyvena Portugalijos rinktinė.

Irano rinktinės gerbėjai stengėsi būsimiems varžovams sutrukdyti miegoti prieš pirmadienį vakare vyksiančią lemimamą kovą pasaulio futbolo čempionate. Irano gerbėjai pasiuntė žinią socialiniuose tinkluose, kad jie tokiu būdu bandė sukelti problemų Portugalijai tam, kad turėtų geresnes galimybes patekti į kitą etapą.

Irano rinktinės gerbėjai triukšmavo naudodami vuvuzelas, milžinišką būgną ir kitas priemones. Atrodo, kad šis jų planas suveikė, kadangi Portugalijos rinktinės žvaigždė Cristiano Ronaldo priėjo prie viešbučio lango ir mojavo pirštu bei gestais stengėsi parodyti, jog žaidėjai bando miegoti.

Irano rinktinė gali patekti į kitą pasaulio futbolo čempionato etapą tik tuo atveju, jei šiandien įveiktų Europos čempionus. Portugalijos rinktinei šiose rungtynėse užtenka lygiųjų, tačiau laimėję šią akistatą gali tapti B grupės nugalėtojais, bet tai priklausytų ir nuo užfiksuoto rezultato tarp Ispanijos ir Maroko rinktinių.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...