C. Ronaldo atskleidė pagrindinę priežastį, kodėl nusprendė palikti „Real”

2018-10-29 17:00 eurofootball.lt

Cristiano Ronaldo po ilgai trukusios tylos atskleidė pagrindinę priežastį, kodėl paliko Madrido „Real” klubą.

33-ejų metų portugalas vasarą kiek netikėtai nusprendė imtis permainų ir pasuko į Turino „Juventus”.  Madrido ekipa už savo legendą gavo 100 mln. eurų.

Abi šalys buvo nusprendusios nekalbėti apie išvykimo priežastis, tačiau „France Football” leidiniui portugalas galiausiai pasakė, kad nebesijautė vertinamas klubo prezidento.

„Perezas beveik niekada nežiūrėdavo į mane, mūsų santykiai buvo darbiniai. Tai, ką jis pasakydavo man, niekada nebuvo sakoma iš širdies.

Pajaučiau, kad klube, o ypatingai Perezo akimis, nebesu matomas taip, kaip pradžioje. Pirmais 4-5 metais aš jaučiausi, kad esu Cristiano Ronaldo. Vėliau - ne.

Florentino žiūrėdavo į mane šaltomis akimis ir nenorėdavo pasakyti to, ką sakė anksčiau. Aš ėmiau suprasti, kad jiems esu nebe toks „reikalingas”, jeigu suprantate, ką turiu omenyje.

Tai buvo priežastis, kodėl nusprendžiau galvoti apie išvykimą. Kartais pasižiūriu žinias ir matau, kaip jie sako, jog aš pats pasiprašiau leidimo išvykti, tačiau tiesa buvo tokia, kad Florentino manęs nebandė sulaikyti.

Jeigu būčiau norėjęs daugiau pinigų,  būčiau išvykęs į Kiniją ar kur kitur. „Juventus” klube aš uždirbu beveik tiek, kiek ir Madride”, - pasakojo futbolininkas.

Paklaustas, ar prie jo išvykimo neprisidėjo Zinedine'o Zidane'o išvykimas, portugalas atsakė: „Ne, tai nebuvo ta priežastis, tačiau jo išvykimas mane kiek nudžiugino, nes tai parodė, kokia situacija buvo klube.”


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...